תוכנה לניהול גבייה

לכל עסק הגבייה היא חלק מהותי הדורש השקעת זמן ומשאבים על מנת לעמוד ביעדי הגביה. תוכנת גביה מבית וייזנט - הפתרון המושלם עבורך
תוכנה לניהול גבייה מאפשרת לך לראות במבט על את כלל הלקוחות החייבים לפי תאריכים, מנהלת אוטומטית תזכורות ללקוחות בהתקרב מועד פירעון החשבונית ומציגה מצב עדכני של סך החובות הפתוחים.
לכל עסק קיים קושי בעניין תזרים מזומנים. תוכנה לגביה מאפשרת ניהול ומעקב אחר החובות הפתוחים, שליחת תזכורות אוטומטיות ללקוח לגבי מועד התשלום ועדכון הלקוח במייל אוטומטי כאשר קיימת חריגה בתשלום של X ימים. גם את מספר ימי החריגה מנהל המערכת יכול לעדכן באופן עצמאי ולקבוע את זמן החריגה המקסימלי לפני משלוח מייל ההתראה.
תוכנה לגביה
תוכנת הגביה פשוטה וידידותית לשימוש. מאפשרת לך מעבר לניהול התזכורות לתשלום ללקוחות, הצגת מצב חובות הלקוחות לכל עובד בארגון לפי רמות ההרשאה שלו. לדוגמא: איש המכירות יכול לראות את החובות של הלקוחות שלו בלבד, מנהל מחלקת המכירות יכול לראות את כל החובות של כלל אנשי המכירות שנמצאים תחתיו ומנהלת החשבונות יכולה לראות את נתוני כלל הלקוחות. 

תוכנת גביה מבית וואייזנט מתחברת לכל מערכת ERP שקיימת בארגון: סאפ, פריוריטי, אורקל, ריווחית ועוד ומציגה נתונים בזמן אמת.

בנוסף - מגוון רחב של דוחות מותאמים לדרישות העסק שלך - שיאפשרו לך, כמנהל, לראות באופן ברור את מצב החובות הפתוחים בכל רגע נתון ולעקוב מקרוב אחר מאמצי הגביה.

לפרטים נוספים אודות תוכנה לגביה צור איתנו קשר כעת. תוכל לייעל את מאמצי הגביה בקלות וביעילות תוך שבועיים.

ניהול הגבייה מעולם לא היה פשוט יותר!